بام امنیت ترکیه اردوغان کشورهای دیگر

بام: امنیت ترکیه اردوغان کشورهای دیگر کشورهای عربی رجب طیب اردوغان وزیر امور خارجه اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث اجیرکردن پسرعمه جهت آتش‌زدن رستوران پدر زن

مرد جوان که درفکر انتقامگیری از پدرزنش بود با اجیر کردن پسر‌عمه‌اش رستوران او را به آتش کشید. 

اجیرکردن پسرعمه جهت آتش‌زدن رستوران پدر زن

اجیرکردن پسرعمه جهت آتش زدن رستوران پدر زن

عبارات مهم : خسارت

مرد جوان که درفکر انتقامگیری از پدرزنش بود با اجیر کردن پسر عمه اش رستوران او را به آتش کشید.

به گزارش جام جم، اوایل فروردین امسال مردی با آتش نشانی لواسانات تماس گرفت و از وقوع آتش سوزی در رستورانش خبر داد.

آتش نشانان با حضور در آنجا شعله های آتش را خاموش کردند. این در حالی بود که کارشناسان آتش نشانی در بررسی محل اتفاق نظر دادندکه این آتش سوزی اتفاق نبوده، بلکه به طور عمدی رخ داده هست. با توجه به فاش شدن این موضوع، مرد رستوران دار که محل کارش خسارت بسیاری دیده بود، با حضور در اداره 16 پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران با طرح شکایتی خواستار دستگیری فرد یا افرادی شد که به این آتش افروزی دست زده اند.

اجیرکردن پسرعمه جهت آتش‌زدن رستوران پدر زن

ماموران ابتدا به تحقیق از شاکی پرونده پرداختند که معلوم شد او به کسی ظنین نیست و نمی داند این آتش افروزی کار چه کسی بوده هست. ماموران در ادامه تحقیقات متوجه اختلاف شاکی با دامادش شدند.

بنابراین داماد خانواده به عنوان تنها مظنون پرونده مورد بازجویی قرار داده شد و منکر هرگونه نقشی در آتش سوزی شد.

مرد جوان که درفکر انتقامگیری از پدرزنش بود با اجیر کردن پسر‌عمه‌اش رستوران او را به آتش کشید. 

این در حالی بود که ماموران جهت یافتن ردی از فرد یا افراد آتش افروز به بازبینی دوربین های مداربسته اطراف رستوران پرداختند تا این که تصاویری به دست آوردند که نشان می داد شب هنگام فردی که سر و صورت خود را با پارچه ها بسته بود و کلاهی به سر داشت، از خودروی لندکروزی پیاده و به سمت ماشین رفته و با برداشتن گالن بنزینی آن را بر روی در و دیوار رستوران پاشیده و آنجا را به آتش کشیده است.

با به دست آمدن تصویر این آتش افروز تحقیقات جهت دستگیری مرد نقابدار ادامه داشت تا این که با گذشت یک ماه از این ماجرا ماموران به سرنخ هایی دست یافتندکه نشان می داد که داماد شاکی در شب آتش سوزی در همان حوالی دیده شده است هست. با کشف این سرنخ ماموران دیگر اطمینان یافتند که این مرد باید در ماجرای آتش سوزی نقش داشته باشد. بنابراین با هماهنگی قضایی او بازداشت شد. متهم در بازجویی پلیسی بیانات ضد و نقیضی را بیان کرد، ولی در ادامه سکوت خود را شکست.

متهم به افسر تحقیق گفت. به خاطر این که با خانواده همسرم اختلاف داشتم، پسر عمه ام را جهت اجرای نقشه این آتش سوزی اجیر کردم و فقط می خواستم با این کار از خانواده همسرم انتقام بگیرم ولی فکر نمی کردم این اقدام من همه را به دردسر بیندازد و باعث خسارت مالی به پدر زنم می شود.

اجیرکردن پسرعمه جهت آتش‌زدن رستوران پدر زن

به او گفته بودم آتش سوزی به گونه ای باشد که خسارت زیادی وارد نشود و بعد آن را خاموش کند.

با اعتراف های این مرد، هویت جوان آتش افروز هم شناسایی و او با دستور قضایی بازداشت شد.

مرد جوان که درفکر انتقامگیری از پدرزنش بود با اجیر کردن پسر‌عمه‌اش رستوران او را به آتش کشید. 

مرد آتش افروز به افسر تحقیق گفت: یک روز پسردایی ام سراغم آمد و مدعی شد چون با پدرزنش و خانواده همسرش دچار اختلاف و مسئله شده، می خواهد از آنها انتقام بگیرد. بنابراین از من خواست که رستوران پدر زنش را آتش بزنم. جهت این کار مقداری به من پول داد و قرار شد بعد از آخر کار چند میلیون تومان دیگر بدهد.

وی افزود: من هم چند بار به محل رستوران رفتم و وضع آنجا را بررسی کردم. آخر روز حادثه، زمانی که هوا تاریک شد به حوالی رستوران رفتم. هنگامی که که همه آنجارا ترک کردند و خیابان خلوت شد،سرو صورت خود را پوشاندم و به سمت رستوران رفتم. با بنزین آنجا را آتش زدم و فرار کردم. ولی بعداز چند روز هر چه منتظر شدم کهپسر دایی ام پولی به من بپردازد، خبری از او نشد و به تلفن هایش پاسخ نداد.

اجیرکردن پسرعمه جهت آتش‌زدن رستوران پدر زن

برای این متهم در حالی قرارقانونی صادرشد که شاکی نسبت به دامادش اعلام گذشت کرد.

واژه های کلیدی: خسارت | اختلاف | تحقیقات | رستوران | خانواده | رستوران | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs